Sztucer BERGARA B14 HMR 24" | .308Win7 150,00 zł
Bruttohelp_outlineZapytaj o produkt
Sztucer BERGARA B14 HMR 24" | .308Win

Sztucer BERGARA B14 HMR 24" | .308Win

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Artykuły o broni i amunicji

Do zakupu broni palnej wymagane jest odpowiednie zezwolenie. W celu sprawdzenia dostępności oraz ceny produktu prosimy o kontakt z działem handlowym klikając powyższy przycisk "Zapytaj o produkt"

Tylko Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym, bez opłat.
Dostawy pod wskazany adres możliwe tylko naszym transportem po ustaleniu kosztów dojazdu - wycena indywidualna.
Kupując u nas kupujesz taniej. Zamów broń i szafę na broń a zapłacisz mniej.

Szafy i sejfy na broń

Karabin B14 HMR (Hunting Mach Rifle) jest idealną bronią dla myśliwych i strzelców sportowych do strzelania z dalszych odległości. Oparty jest na bardzo popularnym systemie Remington 700, dzięki czemu posiada dodatkowe możliwości rozbudowy i personalizacji wg własnych potrzeb. System ryglowania oparty jest na dwóch ryglach, jest powtarzalny, szybki i niezawodny. Łoże wykonane jest z polimeru, wzmocnione włóknem szklanym, odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie warunków atmosferycznych. W łożu wewnętrzny szkielet z aluminium, który zwiększa sztywność całej konstrukcji.

Cała seria B14 charakteryzuje się mechanizmem i lufą zabezpieczoną wykończeniem Graphite Black Cerakote™. Karabin HMR jest standardowo wyposażony w 5-nabojowy wyjmowany magazynek kompatybilny z AICS. 

Karabin oferuje poziom jakości i wydajności niezrównany w swoim przedziale cenowym. Jest również wyposażony w regulowany, zakrzywiony spust Bergara, zaprojektowany tak, aby gwarantować wyraźne, czyste pociągnięcie za każdym razem. Karabiny Bergara B14 mają gwarancję skupienia na dystansie 100 metrów o wartości 1,0 MOA lub lepszej z wysokiej jakości amunicji.

Kolba posiada system szybkiego mocowania paska, płynnie regulowaną bakę oraz dystanse umożliwiające regulację jej długości od maksymalnie 36,8 cm do minimum 31,1 cm.

Standardowe wyposażenie

  • Regulowany spust o sile przełamania w zakresie od 1,4 do 2 kg
  • Lufa wykonana jest ze stali 4140 CrMo o długości 24″ i skoku gwintu 1:10, zabezpieczona wykończeniem Graphite Black Cerakote™
  • Gwint na końcu lufy M15x1
  • Kolba syntetyczna
  • Wyjmowany magazynek na naboje kalibru .308Win (5+1 sztuk), kompatybilny z AICS

Poradnik przed zakupem broni

BE145-308

Arkusz danych

Kaliber (dostępne opcje)
.308 Win
Długość całkowita (mm)
1120
Długość lufy (mm)
610
Pojemność magazynka (standard)
5 + 1
Waga z naładowanym magazynkiem (g)
4390

Szczegóły zamówień

Brak recenzji użytkowników.